Szukasz pomocy?  Skontaktuj się z nami!  602 607 655

Strona głowna-Porady Weselne-Wieczór Kawalerski

Ostatnio w Polsce pojawiła się moda na wieczór kawalerski. Świętuje się go w ostatnim „wolnym” dniu życia mężczyzny, czyli tuż przed wstąpieniem w związek małżeński. Niestety, w naszym kraju wieczór kawalerski nie jest organizowany przez przyjaciół i znajomych przyszłego szczęśliwego małżonka, ale przez niego samego. Pierwszym problemem, pojawiającym się niezmiennie kiedy chcemy zorganizować wieczór kawalerski, jest ewentualne miejsce spotkania.

Standardowo do wyboru mamy jakiś lokal w centrum albo własne mieszkanie. Każda z propozycji ma zalety i wady. W lokalu nie trzeba się troszczyć o ewentualne miejsca siedzące, jeśli przyjdzie więcej osób niż się spodziewaliśmy, jest obsługa, która zajmie się gośćmi, ponadto nie my będziemy musieli po wszystkim posprzątać. Z drugiej strony wieczór kawalerski w lokalu kosztuje dużo więcej niż ten urządzany w domowym zaciszu. Wieczór kawalerski w domu gwarantuje atmosferę „luzu” i nieskrępowania. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy na swój wieczór kawalerski zapraszają ścisłe grono przyjaciół i wiedzą czego się można po nich spodziewać. Jednak nie polecamy tego rozwiązania, gdy za ścianą mieszkają sąsiedzi przeciwni nocnym imprezom i głośnej muzyce. Nie uda się – nawet przy najszczerszych chęciach – tak zorganizować tego spotkania, żeby wieczór kawalerski był cichy i spokojny.

Ponadto należy zatroszczyć się zawczasu o to, żeby przyszłej teściowej nie było przy otwieraniu prezentów. Podarunki typu dmuchana lalka, korek do wanny w kształcie kobiecych piersi czy tym podobne - mogłyby wzbudzić pewne niesnaski. No właśnie – pojawia się często zadawane pytanie: „Co kupić, gdy idziemy na wieczór kawalerski?” Propozycji może być wiele. Wszystko zależy od pomysłowości i zasobności portfela, a także od poczucia humoru obdarowywanego. Dużym powodzeniem cieszą się wspomniane wyżej dmuchane lalki, korki do wanien, stringi z trąbą słonia z przodu, można także pokusić się o zrobienie składki i wynajęcie na tę jedną noc striptizerki. W końcu to ostatnie chwile słodkiego kawalerskiego życia….

 

                                                                                                                                                                                                                                     


 

Szybki kontakt

   +48 602 607 655

 

e-mal:  biuro@video-sobotka.pl

 Powered by: www.web-template-world.com