Szukasz pomocy?  Skontaktuj się z nami!  602 607 655

Strona głowna-Porady Weselne-Wieczór Panieński

W polskiej tradycji wieczór panieński odbywa się w ostatnim tygodniu przed ślubem. Jego organizacją zajmuje się najbliższa przyjaciółka panny młodej czyli tzw. „świadkowa”. Najlepiej jest zaplanować go z odpowiednim, trzy, czterotygodniowym wyprzedzeniem. Wieczór panieński jest świętem panny młodej i to jej powinien najbardziej odpowiadać ustalany termin, goście muszą się dostosować. Organizując wieczór panieński należy baczną uwagę zwrócić na następujące problemy: przede wszystkim trzeba koniecznie ustalić budżet przewidziany na imprezę.

Drugą ważną sprawą jest wybór miejsca, w którym ma się odbyć wieczór panieński i czas jego trwania. Może to być restauracja, może być któryś z miejscowych PUB’ów , albo SPA. Jednocześnie organizatorka powinna zadbać o dojazd i powrót uczestniczek z miejsca, w którym wieczór panieński się odbywa. Niedopuszczalna jest sytuacja, w której ktokolwiek zostaje bez możliwości powrotu do domu. Kiedy już sprawy logistyczne zostaną załatwione, należy zająć się programem samego wieczoru panieńskiego. Czyli na przykład zaplanowaniem menu i programu. Koniecznie należy ułożyć szczegółowy program zabawy i kolejność atrakcji.

Ewentualne „odważniejsze” zabawy (jak na przykład zaproszenie striptizera) należy uzgodnić z przyszłą panną młodą. Może ona sobie tego nie życzyć i wtedy byłby to duży nietakt. Trzeba pamiętać, że wszystkie zabawy muszą być na odpowiednim poziomie kulturalnym. Tak samo zresztą jak prezenty. Częstą praktyką jest robienie składki i kupowanie jednego porządnego prezentu od wszystkich uczestniczek. Na dwa dni przed terminem organizatorka przypomina uczestniczkom o imprezie. I nie pozostaje nic innego, jak tylko dobrze się bawić.

 

                                                                                                                                                                                                                                     


 

Szybki kontakt

   +48 602 607 655

 

e-mal:  biuro@video-sobotka.pl

 Powered by: www.web-template-world.com